فروش عمده جو روس و قزاقستان

عمده خرید و فروش جو روس از اهمیت زیادی برخوردار است که باید در هر زمینه ای تمامی نکات را رعایت نمایید.

جو روس در اواسط سال97 تا بحال با توجه به تغییر نرخ ارز از قیمتهای متنوعی برخوردار است، این نکته باعث شده بعضی از تامین کنندگان با مشکل تخصیص ارز و کمبود وجه مواجه شوند.
همانطور که میدانید جو از کالاهای اساسی این کشور محسوب میشود، اگر محصولات غلات به موقع در بازار تزریق نشوند دچار هرج و مرج قیمتی میشویم مجموعه کیمیا تجارت زر محصولات خود را بصورت رندوم و با قیمت عالی عرضه مینماید و همین امر باعث شده که این مجموعه استقبال بیشتری نسبت به واردات هرچه سریعتر اقلام نهاده از جمله جو، ذرت و سویا چه در بحث فروش داخلی و چه در حوزه صادراتی نماید.

نحوه برداشت جو روسیه
برداشت جو در روسیه با توجه به حجم برداشت و تولید جو و ذرت در  این کشور زیاد به چشم میخورد. عمده واردات جو و ذرت مجموعه کیمیا زر از روسیه توسط بندر آستاراخان به بنادر امیرآباد-آستارا-نوشهر-انزلی-فریدونکنار-حمل میشود خرید جو در روسیه با توجه به فصل برداشت آن از قیمت های متفاوتی برخوردار است. این مجموعه همیشه سعی بر این داشته تا بتواند غلات مورد نظر خود را در روسیه با بهترین کیفیت خرید و به دست مشتریان خود رساند، زیرا کیفیت مهمترین عامل در امر فروش خوب این مجموعه است.

ارتباط باما