فروش پودر گوشت

فروش پودر گوشت

  • ۱۸/آبان/۹۹

فروش پودر گوشت و مصرف آن چه فوایدی دارد؟برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد فروش پودر گوشت با ما همراه باشید.

میزان اهمیت مصرف و فروش پودر گوشت در حال حاضر از میزان اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و هم اکنون هدف اصلی این مقاله دستیابی به دانش پیش زمینه برای تهیه ، بسته بندی و فروش پودر گوشت می باشد.

بخشی از تجزیه و تحلیل شیمیایی انجام گرفته پودر گوشت برای تخمین ماندگاری پودر گوشت می باشد. از نظر مقدار مواد مغذی به ویژه پروتئین ، چربی ، مقدار کالری و محتوای کلسترول تغییر معنی داری مشاهده نشد. فقط میزان خشکی ، رطوبت و خاکستر با گذشت زمان به طور قابل توجهی تحت تأثیر قرار گرفت.

در حال حاضر ، صنعت تولید و فروش پودر گوشت خود را به عنوان سودآورترین شرکتها در سطح جهان توسعه داده است. مهمترین عوامل سازگاری طیور ممکن است شامل ارزش اقتصادی پایین در واحد ، سرعت رشد سریع و کیفیت خوب گوشت قرمز باشد که همه گوشت گوشت را به عنوان منبع مهم مواد مغذی حیوانات برای غذای انسان ایجاد می کنند.

تامین پروتئین موجود در رژیم غذایی افراد بیشتری در سراسر جهان با گوشت تامین می شود و طبق آمارها تولید متوسط گوشت طیور طی سالهای اخیر چندین میلیون تن بوده است تهیه گوشت گوشت از نظر اقتصادی ، سریع و آسان انجام می شود و به عنوان منبع تعدادی از خواص غذایی و حسی مطلوب عمل می کند.

گوشت طیور شامل چندین گروه مهم از مواد مغذی به صورت اسیدهای چرب اشباع و اشباع نشده است. چربی حاوی اسیدهای چرب ضروری و پروتئین هایی است که منبع خوبی از اسیدهای آمینه ضروری را فراهم می کند. الیاف گوشت لطیف ، جویدن آسان ، هضم آسان و طعم آن ملایم است.از این رو فروش پودر گوشت اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به تولید آن توجه شود.

فروش پودر گوشت از آن جهت که این ماده پروتئینی در زندگی انسان ها نقش به سزایی دارد بسیار حائز اهمیت می باشد.همان طور که می دانید پودر گوشت  را میتوان به عنوان یک ماده غذایی مناسب در غذا ها استفاده کرد.

مطالعه بیشتر: فروش لیزین

مصرف پودر گوشت در غذاها

از طرفی فروش پودر گوشت و مصرف آن به این دلیل بالا می باشد که این ماده غذایی را می  توانیم به همراه سایر غذا ها ها استفاده کنیم.محصولات مختلفی که در آن از پودر گوشت استفاده می شود شامل سوپ ، غذاهای کودک ، مخلوط های خشک ، به عنوان یک ماده طعم دهنده ، کنسرو پودر کم آب گوشت و سایر غذاهای گوشتی است .

فروش پودر گوشت به دلیل سرمایه گذاری اولیه زیادی که در قالب ماشین آلات انجام می شود در بیشتر کشور ها بسیار کمیاب می باشد. اگر پودر گوشت تولید شده مطابق با استانداردهای بین المللی باشد ، فناوری کم هزینه حاصل ممکن است برای کشورهای جهان سوم مثمر ثمر باشد.

روش تولید پودر گوشت

دام های گوشتی برای تولید و فروش پودر گوشت به این صورت می باشد که پس از ذبح  دام ، گوشت را شستشو داده و در قابلمه می گذارند. مقدار کمی آب به آن اضافه می کنند تا آن نرم شود و آنزیم های موجود در گوشت غیرفعال شوند.

پس از جوشاندن و مخلوط کردن آن ،گوشت مخلوط شده درون تابه استیل نقره ای با پایه ضخیم قرار می دهند و  این ماده را با هم زدن مداوم و خراشیده شده با قاشق کف صاف روی آتش قرار می دهند با قرار دادن در اجاق در دمای 70 درجه سانتیگراد به مدت 24 ساعت ،گوشت پس از خنک شدن به پودر تبدیل شده و در بسته بندی های آلومینیومی بسته بندی شده و در دمای محیط برای ارزیابی فیزیکی-شیمیایی ذخیره و نگهداری می شود.

نمونه های پودر گوشت حاصل شده ،از نظر مواد معدنی ، چربی و پروتئین مورد بررسی و آزمایش قرار می گیرند. پروتئین خام با استفاده از روش های مدرن  تخمین زده می شود و میزان چربی نیز  از طریق استفاده از دستگاه چگالش تخمین زده می شود.

مقدار کالری  موجود در پودر گوشت تولید شده نیز تامین می شود و همچنین اسیدهای آمینه و میزان کلسترول موجود در پودر گوشت طبق متد های جدید تخمین می خورد.

پودر گوشت در فاصله زمانی های مختلف مورد بررسی و آزمایش قرار می گیرد و روی آن مطالعه به عمل می آید که مشکلی برای مصرف کننده نداشته باشد. محصول به صورت ارگانیک و آزمایشی با قرار دادن دستورالعمل های جهانی توسط هیئت داوران برای طعم ، رنگ ، طعم و قوام مورد تست قرار می گیرد تا از صحت آن اطمینان حاصل شود و هنگامی که فروش پودر گوشت حاصل می شود دیگر شما عزیزان دچار مشکل نخواهید شد و می توانید به برچسب استاندارد این ماده پروتئینی اطمینان کنید.

 

مواد مغذی موجود در پودر گوشت

پودر گوشت 100% شامل پروتئین می باشد و بسیار غنی از پروتئین است.این ماده مغذی شامل اسید آمینه ها می باشد که سبب تقویت بافت غضروفی می باشد.وجود مواد مغذی موجود  پودر گوشت سبب ترمیم بافت استخوان ها می شود.شما می توانید از پودر گوشت به عنوان یک جایگزین خوب به جای گوشت استفاده نمایید.

 

نتیجه گیری

مواد مغذی موجود در پودر گوشت خواص بسیار زیادی دارد که در مطالب بالا به آن اشاره کردیم.شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش پودر گوشت می توانید با ما در کیمیا زر تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات لازم را از کارشناسان ما کسب نمایید.

ارتباط باما